O nas

Takuya pochodzi z Kobe w Japonii, skąd przeprowadził się i pomieszkiwał chwilę w Australii i Nowej Zelandii. Agata, studiując w międzyczasie informatykę w Anglii, wybrała się do Japonii i tam się poznali – kiedy oby dwoje szukali kompana do podróży. Od tego czasu spędzamy trochę czasu w Europie, a obecnie w Polsce. Jednak oby dwoje tęsknimy za Japonią i  kochamy ją za dobre jedzenie, najlepszą zieloną herbatę pod słońcem oraz spokojne podejście do życia.

Nie da się ukryć, że gotowanie to nasza wielka pasja, dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep z przyprawami na bazie zielonej herbaty, które są na co dzień używane w Japonii.

Zdrowa Japonia – nazwa wzięła się od chęci przekazania wszystkich porad dotyczących zmiany stylu życia na lepszy, pochodzących z kraju kwitnącej wiśni. Od pysznej kuchni, przez zieloną herbatę, aż po mądrość filozofii Zen. Pokazujemy tutaj, w jaki sposób włączamy japońską kulturę do naszej codzienności, przez co świetnie się bawimy, ale również nieustannie uczymy się nowych rzeczy. Dlatego też możecie tutaj znaleźć informacje dotyczące języka japońskiego, a także praktyczne porady w przypadku podróży do Japonii. Lepiej jest zapobiegać niż leczyć – to dobrze znane w Japonii przysłowie, które świetnie odzwierciedla naszą ideę! 😀

pl_PLPolish